توجه
  • Simple Image Gallery Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

گزارش مسابقات فوتسال "جام محصل" مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط مدیریت   
دوشنبه, 26 آبان 1393 ساعت 14:44

مؤسسه تحصیلات عالی جامی، به سلسسۀ توجهات مستمر و مؤثرش در بخش های فرهنگی و ورزشی، بانزدیک شدن هفتۀ محصل این بار مسابقات فوتسال را تحت نام " جام محصل" بین هشت تیم برگزار نمود.

در این مسابقات هشت تیم از مجموع فاکولته های حقوق و علوم سیاسی، اقتصاد، انجینیری، شرعیات و طب اشتراک ورزیدند.

این مسابقات به صورت گروهی در دو گروه "الف" و گروه "ب" قرعه کشی گردید. که در گروه "الف" تیم های انجینیری، طب، حقوق 8 و حقوق 2 قرار گرفته و گروه "ب"را تیم های اقتصاد، شرعیات ، حقوق 6 و حقوق 4 تشکیل میدادند.

مراسم افتتاحیۀ این مسابقات روز دوشنبه 28/7/ 1393 ساعت 10 صبح طی یک محفل باشکوهی در سالون فرهنگی ورزشی صلح با صحبت های رئیس صاحب محترم مؤسسه آغاز گردید. بازی افتتاحیه بین تیم های حقوق 6 و حقوق 4 برگزار شد. این بازی جالب به مدت 40 دقیقه وقت قانونی هیجانات خاص خود را ایجاد نموده که حقوق 4 توانست بازی را با تنیجه 8 بر 3 به سود خود خاتمه دهد.

در ادامه بازی ها تیم های حقوق 8 و انجینیری از گروه "الف" به ترتیب تیم های اول و دوم وتیم های حقوق 4 و حقوق 6 به عنون تیم های اول و دوم گروه "ب" به یک چهارم نهایی صعود کردند.

در دوره چهارم نهایی تیم حقوق 8 تیم حقوق 6 را از پیش رو برداشت و به فینال مسابقات رسید و از بین تیم های انجینیری و حقوق 4 نیز انجینیری به فینال مسابقات راه پیداکرد که در رده بندی، تیم حقوق 6 توانست مقام سوم این مسابقات را بدست آورد.

مسابقه بین تیم های انجینیری و حقوق 8 ساعت 11 قبل از ظهر 8- 8 -1393 برگزار گردید که این مسابقۀ جالب وهیجانی 7 گل را در برداشت سرانجام تیم انجینیری توانست نتیجه را 4 بر 3 به سود خود خاتمه دهد و قهرمان این بازی ها گردد.

و همچان تیم شایستۀ حقوق 8 مقام دوم را بدست آورد. تیم فوتسال شرعیات و علوم اسلامی با انجام بازی های خوب و تیم منسجم توانست کاپ اخلاق مسابقات را از آن خود کرد. در این مسابقات محمد شفیع از تیم حقوق4 توانست با به ثمر رسانیدن 11 گل آقای گل این مسابقات گردد.

ایرج واحدی بازیکن تیم فوتسال حقوق 8 به عنوان بهترین بازیکن "جام محصل" شناخته شده و جوایز وتحایفی توسط مسؤلین مؤسسه برای تیم ها و محصلین ورزشکار توزیع گردید.

{gallery}footsal{/gallery}


آخرین بروز رسانی در پنجشنبه, 25 دی 1393 ساعت 14:45
 

تمامی حقوق این سایت نزد پوهنتون جامی محفوظ می باشد .

© 2011 -2016 Jami University